Sunday, May 19, 2019
Hotline - 0770586666

53 වන යුධ හමුදා මලල ක්‍රීඩා ශූරතා තරගාවලියේ සමස්ත තරග ප්‍රතිඵල

4109Views

 

 

 

53 වන යුධ හමුදා මලල ක්‍රීඩා ශූරතා තරගාවාලිය දියගම මහින්ද රාජපක්ෂ ක්‍රීඩාංගනයේදී ඊයේ (25) නිමාවට පත්වුණා.

එම ශූරතාවලියේ සමස්ත තරග ප්‍රතිඵල පහතින් දැක්වේ.

Army Meet Day Three -Full Results
#Mens
100:
1. Himasha Eashan (SLA) 10.4 sec,
2. Shehan Ambepitiya(SLEME) 10.5 sec,
3. DK Wijerathne (GW) 10.6 sec

400m :
1.Ajith Premakumara (GW) 46.6 sec,
2. Dilip Ruwan (GW) 46.7 sec,
3. PR Kumara (SLEME) 47.0 sec

10000m :
1. Lional Samarajeewa (SLEME) 31:08.5 sec,
2. NA Bandara (SLLI) 31:20.2 sec,
3. Saman Kumara (SLASC) 31:30.1 sec

110m hurdles:
1. WS Randiwa(SLAGSC) 14.5 sec,
2. Wohin Ilhan (SLEME) 14.5 sec,
3. Malin Udaya Kumara (SLEME) 14.7 sec

Shot Put :
1. RS Jayawardene(SLEME) 15.40m ,
2. S.Jayakodi (SLA) 14.38m ,
3. SM Asik (SLEME) 14.05 sec

Javelin Throw :
1. Waruna Dayarathne (SLLI) 77.80m ,
2. DS Ranasinghe (SLASC) 75.57m ,
3. CS Padmasiri (SLA) 68.73m

Hammer Throw :
1. Sisira Kumara (GW) 47.86m ,
2. AD Elansan (SLA) 47.08 m,
3. SR Kumarasiri (SLASC) 46.30m

4X100m :
1. SLA 40.4 sec,
2. SLASC 41.4 sec,
3. SLLI 41.5 sec SLEME-DQ

4X400m :
1. SLEME 3:10.5 sec,
2. GW 3:12.3 sec,
3. SLASC 3:14.5 sec

#Women
100m :
1. Shivanthi Jayathilaka ( 3(v)SLAWC) 11.9 sec, 2. Ruwanthi Ferdinandiz ( 3(v)SLAWC)12.2 sec, 3. Lakshika Sugandhi ( 2(v)SLAWC) 12.2 sec

400m :
1. Upamali Rathnakumari ( 5(v)SLAWC) 54.5 sec,
2. Nadeesha Ramanayake ( 6(v)SLAWC) 55.8 sec ,
3. AS Dulani ( 6(v)SLAWC) 57.5 sec

5000m :
1. DK Kumari ( 4(v)SLAWC)18:19.6 sec ,
2. MN Nandasena (6(v)SLAWC)18:20.4 sec,
3. SN Wickramasooriya (6(v)SLAWC) 18:30.6 sec

Hammer Throw :
1. Manoji Amarasinghe (6(v)SLAWC) 44.20m (NMR),
2. SN Rathnasiri (6(v)SLAWC) 36.78m ,
3. AJ Karunarathne (5(v)SLAWC) 19.66,

Long Jump :
1. Sarangi Silva (6(v)SLAWC) 6.08m (NMR),
2. HD weerasekara (1SLAWC) 5.81m ,
3. DA Dhananjani (6(v)SLAWC) 5.68m

Javelin Throw :
1. Dilhani Lekamge 54.29m(4(v)SLAWC) ,
2. SD Gunarathne 38.04m(3(v)SLAWC) ,
3. GN Harindi 36.57m (4(v)SLAWC)

1500m :
1. Nilani Rathnayaka 7SLAWC 4:27.8 sec,
2.CK Jayasundara 3(v)SLAWC 4:48.4 sec,
3. MN Nandasena 6(v)SLAWC 4:54.9 sec

4X400m :
1. 2(v)SLAWC 3:59.9 sec,
2. 6(v)SLAWC 4:00.9 sec,
3. 4(v)SLAWC 4:04.4 sec

4X100m :
1. 3(v)SLAWC 48.8 sec,2.
2(v)SLAWC 49.2 sec,
3. 6(v)SLAWC 50.2 sec

1.cdr

1.cdr 1.cdr 1.cdr 1.cdr 1.cdr 1.cdr

14469400_10210780085924562_391521245_n 14483843_10210780090084666_340296480_n 14501874_10210780089964663_352236179_n